Każdy, kto chce rozwijać karierę w środowisku biznesowym, musi posiadać odpowiednie kwalifikacje oraz wiedzę. Doświadczeni specjaliści na brak atrakcyjnych ofert nie narzekają. Wielu z nich ma ukończone studia ACCA.

Dostęp do wiedzy na najwyższym poziomie

Na ACCA Studia nie jest łatwo się dostać. To oferta adresowana przede wszystkim do absolwentów rachunkowości, finansów, ekonomii i pokrewnych kierunków oraz do osób, które co prawda nie ukończyły żadnego z powyższych kierunków, ale mogą poszczyć się minimum 5-letnim doświadczeniem zawodowym w tym właśnie obszarach. Wiedza przekazywana słuchaczom studiów ACCA Professional jest na bieżąco aktualizowana i na tyle uniwersalna, że z powodzeniem da się ją wykorzystywać zarówno w branżach związanych z finansami, jak i w innych, np. w zarządzaniu zasobami ludzkimi, interpretowaniu informacji księgowych, ocenianiu procedur kontroli jakości etc.

Tytuł honorowany przez pracodawców

Studia ACCA oferowane w Polsce m.in. przez Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej nadają uprawnienia, które są bardzo cenione przez pracodawców: CAT (Certified Accounting Technician – Licencjonowany Technik Księgowości), MBA (Master of Business Administration), licencjat w Stosowanej Rachunkowości (Applied Accounting) oraz ACCA. W celu uzyskania uprawnień trzeba oczywiście zdać egzaminy – łącznie jest ich 14 (obejmują moduły Knowledge, Skills, Essentials i Options), ale istnieje opcja uzyskania zwolnienia z pewnej ich części.

Kontakty

Studia ACCA stwarzają niepowtarzalną możliwość nawiązania wielu kontaktów, które niejednokrotnie okazują się pomocne w świecie biznesu i które czasem są ważnym czynnikiem umożliwiającym dalszy rozwój kariery.

Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Absolwenci studiów ACCA mają ogromne szanse na uzyskanie znakomitych warunków zatrudnienia wiążących się z pokaźnymi korzyściami finansowymi. Ułatwiają wspinanie się po kolejnych szczeblach zawodowej kariery i osiągnięcie poziomu, kiedy jest się uznawanym na wybitnego eksperta w danej dziedzinie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj