Zabawki edukacyjne dla dzieci to bardzo dynamicznie rozwijający się sektor produktowy. Coraz większa świadomość wśród rodziców sprawia, że chcą oni zapewnić swoim pociechom najlepsze możliwe warunku do rozwoju. Bardzo dobrym sposobem na przyswajanie wiedzy i nabywanie nowych umiejętności jest tzw. nauka przez zabawę. Temu właśnie służą zabawki, których zadaniem jest z jednej strony wywołanie uśmiechu na twarzy dziecka, a z drugiej pobudzenie zmysłów, rozbudzenie ciekawości oraz przyswojenie nowych umiejętności. Które zabawki edukacyjne są szczególnie warte uwagi? Przedstawiamy 3 ciekawe propozycje.

  1. Łowienie rybek – znana i lubiana zabawka dla dzieci
  2. Postaw na książkę! Polecamy „Mela i Kostek”
  3. Zabawki edukacyjne do nauki angielskiego – English ABC

Chcesz postawić na rozwój swoich dzieci i choć na chwilę odciągnąć je od bajek? Pomożemy Ci znaleźć coś odpowiedniego w gąszczu produktów oferowanych przez sklepy internetowe. Oto 3 propozycje zabawek edukacyjnych dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat.

Łowienie rybek – znana i lubiana zabawka dla dzieci

Łowienie rybek to drewniana zabawka, która daje mnóstwo frajdy! Umożliwia zabawę w pojedynkę lub w grupie nawet do 4 dzieci. Gra polega na łowieniu rybek i zwierzątek morskich za pomocą wędki z magnesem. Możliwe jest również nawlekanie rybek i zwierzątek na specjalny sznureczek co pozwala rozwijać u dzieci zdolności manualne. „Łowienie rybek” to gra, która pozwala rozwijać również inteligencję u dzieci, ich kreatywność oraz wpływa pozytywnie na zmysł koncentracji. Zdecydowanie polecamy!

Postaw na książkę! Polecamy „Mela i Kostek”!

Książka obrazkowa dla dzieci „Mela i Kostek” zawiera piękne ilustracje przedstawiające losy bohaterów, ale również zadania, które pozwalają tworzyć swoje własne historie, rozwijając wyobraźnię. Jest to świetna propozycja zabawki edukacyjnej zarówno dla najmłodszych, jak również nieco starszych dzieci. Wejdź razem ze swoim dzieckiem w świat niezwykłych bliźniaków i pozwól rozwijać swojemu dziecku logiczne myślenie, wyobraźnię, koncentrację oraz zdolności językowe.

Zabawki edukacyjne do nauki angielskiego – English ABC

Na stronach poświęconych najlepszym zabawkom edukacyjnym, takich jak: http://ksiegarnia-edukacyjna.pl/pol_m_Zabawki-_Wiek_3-5-lat_-3-lata_Edukacyjne-10424.html znaleźć można również doskonałe zabawki do nauki podstaw języków obcych! Szczególnie polecamy edukacyjną loteryjkę dla dzieci w wieku 3-6 lat – „English ABC”. Pozwala ona w formie zabawy poznawać angielskie słówka, ale również ćwiczyć pamięć i umiejętności logicznego myślenia.

Mamy nadzieję, że nasze propozycje przypadną Twojemu dziecku do gustu! Udanej zabawy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj