Czas pandemii uświadomił nam wszystkim, w jak kruchym, pod wieloma względami, systemie żyjemy. Wiele branż musiało całkowicie zmienić tryb funkcjonowania. Jednak prawdziwy problem to działanie dziedzin publicznych, które muszą działać bez względu na wszystko. Na przykład edukacja, która może być owocna tylko wtedy, kiedy jest systematyczna. Dotąd uczeń, który nie dawał sobie rady z tempem nauki w szkole, mógł liczyć na wieczorową pomoc korepetytora. W obecnej jednak sytuacji ani lekcje w szkole, ani korepetycje nie mogą odbywać się w normalnym trybie, co uczniów i studentów stawia w bardzo trudnym położeniu. Na szczęście pojawiło się rozwiązanie tego problemu, a jest nim Tutoringo!

Tutoringo to nowoczesna platforma edukacyjna stworzona z myślą o nowych, niełatwych realiach nauczania i prowadzenia zajęć dodatkowych. Od teraz korepetycje online będą możliwe bez znaczących (negatywnych) różnic w porównaniu do nauki stacjonarnej. Tutoringo nie jest tylko kolejnym internetowym „słupem ogłoszeniowym”, który nie ma żadnego wpływu na jakość przekazywania wiedzy. To w pełni funkcjonalna platforma, dzięki której zarówno dla nauczycieli i korepetytorów, jak i przede wszystkim dla uczniów, nauka zdalna przestanie być codzienną walką, a stanie pełnowartościową edukacją. Sprawdźmy jak działa Tutoringo!

Tutoringo dla ucznia

Największą zaletą platformy jest intuicyjność jej obsługi. Jeśli jesteś uczniem lub rodzicem i pragniesz znaleźć odpowiednie zajęcia dla siebie lub swojego dziecka – nic prostszego! Wystarczy zarejestrować się w serwisie (rejestracja jest całkowicie bezpłatna), potwierdzić rejestrację mailowo i można zacząć korzystać z Tutoringo. Po rejestracji zyskujesz dostęp do listy nauczycieli i korepetytorów. Jako że twórcy platformy na pierwszym miejscu stawiają jakość nauczania, jako pierwsi wyświetlą Ci się nauczyciele najbardziej doświadczeni i najwyżej oceniani. Po wejściu w profil danego korepetytora, będziesz mógł zobaczyć jakie ma doświadczenie, zapoznać się z jego wizytówką i tym, co sam chciałby Ci o sobie powiedzieć, a także przyjrzeć się jego ocenom wystawionym przez poprzednich uczniów. Tak – w Tutoringo nie tylko nauczyciel ocenia Ciebie, ale i Ty masz szansę wystawienia oceny swojemu nauczycielowi! Kiedy wybierzesz już korepetytora, który najbardziej Ci odpowiada, zajrzyj do grafiku jego lekcji i wybierz odpowiadający Ci termin i… czekaj na swoją lekcję! Umawianie zajęć dodatkowych jeszcze nigdy nie było tak proste.

Jak Tutoringo ułatwia naukę?

Platforma daje zarówno uczniowi, jak i nauczycielowi, cały wachlarz narzędzi, które ułatwiają przeprowadzanie korepetycji online. Przede wszystkim dostępne są materiały multimedialne z poszczególnych dziedzin, ale prawdziwym przebojem jest wirtualna tablica, dzięki której Twój nauczyciel będzie w stanie rozpisać nawet najbardziej wymagające zagadnienie. Ponadto Tutoringo to szereg ułatwień organizacyjnych, m.in. dostęp do wirtualnego kalendarza, dzięki któremu zarówno Ty, jak i Twój nauczyciel będziecie mogli uniknąć kłopotów ze zbyt późnym odwoływaniem bądź przekładaniem zajęć. Ponadto platforma dostępna jest w dwóch wersjach językowych – po polsku i po angielsku!

Tutoringo to nie tylko lekcje wyrównawcze względem przedmiotów szkolnych. To również oferta wielu innych interesujących zajęć, dzięki którym będziesz mógł odpocząć od matematyki czy języka polskiego. Dzięki tej platformie możesz rozwijać swoje różnorodne pasje i świetnie się przy tym bawić, a co najważniejsze – możesz robić to wszystko nie narażając zdrowia swojego i swoich najbliższych.

Tutoringo to świetny przykład tego, w jaki sposób poszczególne dziedziny naszego życia mogą przystosowywać się do nowej sytuacji społecznej. Od tej pory korepetycje dla dzieci nawet w wersji online, mają szansę odbywać się w warunkach nie mniej komfortowych (a może nawet bardziej?) niż miało to miejsce dotąd, w przypadku lekcji i zajęć stacjonarnych. Tutoringo to przyszłość nauczania zdalnego!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj