Człowiek uczy się przez całe życie – to prawda ogólnie znana znajdująca swoje zastosowanie również w przypadku języków obcych. Jeśli wydaje Ci się, że na to, by poznać język obcy, masz za dużo lat, z pewnością jesteś w błędzie. Poznaj skuteczną metodę nauki języka angielskiego idealną także dla osób w średnim wieku i seniorów.

Do kogo skierowany jest kurs metodą Aktywnego mówienia?

Metoda Aktywnego Mówienia to innowacyjny sposób nauki języka obcego, którego szczegóły poznasz na stronie https://szybkanauka.pro/aktywny-angielski/. Zastanawiasz się, czy to metoda odpowiednia dla Ciebie? Z pewnością tak, jeśli masz za sobą wiele nieskutecznych kursów języka angielskiego i Twoim celem jest rozwinięcie umiejętności mówienia w tym języku. Jeśli wiele przebytych kursów, które nie dały żadnych trwałych rezultatów i sprawiły, że straciłeś wiarę w to, że kiedykolwiek nauczysz się języka angielskiego, a dotychczasową naukę wspominasz jako niemiłe doświadczenie – Metoda Aktywnego Mówienia jest dla Ciebie. To idealne rozwiązanie również dla tych, którzy po raz pierwszy spotykają się z językiem angielskim bez przeświadczenia, że odniosą sukces, a potrzebują wykorzystać umiejętności językowe w czasie zagranicznego wyjazdu lub w pracy. I wreszcie, Metoda Aktywnego Mówienia świetnie nadaje się dla osób, które szczerze nie znoszą gramatyki, zakuwania na pamięć słówek, a ich celem jest rozmawianie po angielsku.

4 filary Metody Aktywnego Mówienia

Nauka języka angielskiego z wykorzystaniem Metody Aktywnego Mówienia opiera się o 4 filary. Pierwszym z nich jest pozbawienie kursanta stresu wynikającego z bycia ocenianym. Każdy z uczestników tej metody uczy się w swoim tempie, z wyłączeniem treningów grupowych. Od razu po zakupie zyskujesz dostęp do materiałów online i możesz przyswajać wiedzę w odpowiednim dla siebie rytmie.

Drugim filarem jest skupienie się w 100% na mówieniu. Trening mówiony sprawia, że zaczynasz wypowiadać angielskie słowa z większą swobodą niż osoby, które w trakcie kursów językowych skupiają się tylko na wypełnianiu ćwiczeń. Filar trzeci to coś, co ucieszy wszystkich tych, którzy nie przepadają za gramatyką. Metoda Aktywnego Mówienia pozwala uczyć się gramatyki naturalnie, bez wielogodzinnego ślęczenia nad zadaniami. I filar czwarty, czyli skoncentrowanie się na praktycznym słownictwie używanym powszechnie. Zamiast skomplikowanej terminologii będziesz poznawać słowa z zakresu jedzenia, czasu, wakacji, pieniędzy czy zdrowia.

Dlaczego kurs z Metodą Aktywnego Mówienia jest również korzystna dla osób w średnim wieku?

Metoda Aktywnego Mówienia to świetne rozwiązanie dla młodych i starszych. Osoby w średnim wieku, przytłoczone codziennymi obowiązkami, nie mają czasu na regularne uczęszczanie na kursy językowe. Zamiast tracić szansę rozwoju, warto skorzystać z Metody Aktywnego Mówienia. Nauka odbywa się online w dogodnym miejscu i czasie. Każdy może na poszerzanie umiejętności językowych poświęcić tyle czasu, ile potrzebuje, a proste ćwiczenia zachęcają do poznawania kolejnych zadań. Nie są potrzebne dodatkowe materiały, a chęć i odrobina wolnego czasu. Z powodzeniem można uczyć się w wybranym terminie i szybko zauważyć efekty swojej pracy.

Ile trzeba się uczyć, by mieć pierwsze efekty?

Metoda Aktywnego Mówienia pozwala uczyć się w idealnych dla siebie warunkach, więc szybko zauważysz efekty. Pierwsze rezultaty można dostrzec już po pierwszej godzinie treningu, kiedy to samodzielnie ułożysz pełne zdanie po angielsku i będziesz w stanie wypowiedzieć je na głos. Aby osiągnąć efekt posługiwania się 1000 słów i kilkoma angielskimi czasami niezbędne jest jednak ukończenie kursu. To ile Ci to zajmie zależy od czasu, jaki możesz poświęcić i tego, jaki poziom koncentracji posiadasz. W przypadku osób o wysokiej koncentracji i motywacji, ukończenie kursu Metodą Aktywnego Mówienia może zająć nawet 50 godzin. Jeśli masz słabszą pamięć, nie uczysz się od dawna nowych rzeczy lub towarzyszy Ci duże zmęczenie, wówczas na pełny efekt musisz poczekać 100-150 godzin. To nadal jednak sporo mniej czasu niż na innych kursach językowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj