Funkcjonowanie biura nierozłącznie wiąże się z wykorzystywaniem różnych akcesoriów biurowych, które służą zarówno pracownikom biurowym jak również szefowi oraz klientom. Jednym z najbardziej nieodzownych atrybutów biura jest długopis, różne sytuacje wymagają indywidualnego podejścia do jego wyboru. Na rynku dostępnych jest wiele modeli od długopisów jednorazowych, reklamowych po efektowne metalowe produkty które są również idealne na prezent.

Rodzaje długopisów wykorzystywanych w biurach

W zależności od profilu pracy w danej firmie, wybierane są odpowiednie modele akcesoriów biurowych w tym także długopisów. Różnorodność kolorystyczna, obudowa wykonywana z różnych materiałów powoduje, że czasami trudno wybrać najlepsze rozwiązanie. Dostępne są w różnej cenie i posiadają różny design, dlatego warto skupić się na preferencjach pracowników, którzy będą z nich korzystać.

Długopisy jednorazowe

Długopisy jednorazowego użytku najczęściej wykorzystywane są na konferencjach firmowych i służą, jako dodatkowe akcesoria biurowe do materiałów informacyjnych, mogą stać się także doskonałym gadżetem promocyjnym. Pracownicy biurowi również chętnie z nich korzystają, ponieważ są całkowicie bezobsługowe nie wymagają wymiany wkładu i są niskobudżetowe. Jeśli chodzi o design, to można spotkać się z bardzo prostymi formami, prostymi uchwytami, przezroczystą lub kolorową obudową.

Pióra kulkowe i cienkopisy popularne w biurach

Pióra kulkowe występują często z trwałą obudową ze stali nierdzewnej w nowoczesnej technologii płynnego atramentu. Łatwość pisania zapewnia kulka, która płynnie porusza się w plastykowej obudowie. Regulator atramentu monitoruje jego przepływ od początku aż do samego końca.Takie długopisy doskonale sprawdzają się w biurach, ponieważ nie powodują kleksów ani innych niedogodności podczas użytkowania. Bardzo często wyposażone są w dość duży pojemnik na atrament ze wskaźnikiem poziomu. Poszukując efektownych i praktycznych rozwiązań w artykułach biurowych można zdecydować się na takie modele długopisów, ponieważ charakteryzują się ergonomiczną budową oraz gumowym uchwytem gwarantując pracownikowi zręczność i zrelaksowanie podczas pisania.

Na rynku artykułów biurowych pojawił się automatyczny cienkopis, który ceniony jest za wygodę w każdej sytuacji. Wyróżnia się wyszukanym oraz innowacyjnym wzornictwem a także bezproblemowym przepływem atramentu, co zapewnia płynne pisanie bez efektu przerywania. Jeżeli w biurze potrzebne są długopisy o intensywnych kolorach, odpornych na działanie czynników zewnętrznych, pracownicy mogą korzystać z cienkopisów automatycznych, które posiadają wysokiej, jakości wypełnienie w różnych barwach. Dodatkowo takie modele wyposażone są w gumowe uchwyty dla lepszego komfortu podczas pisania. Efekt wizualny zazwyczaj odpowiada każdemu, ponieważ często posiadają przezroczystą obudowę ze smukłą końcówką, która kreśli regularne linie. Przeglądając ofertę sklepu można natknąć się na długopis automatyczny oraz ołówek z metalową końcówką oraz wysuwaną głowicą a wszystko w plastikowej obudowie z wbudowaną gumkę. Ciekawa błyszcząca forma z dwoma ringami umieszczonymi na górze.

Długopisy przyklejane do wygodna forma podczas obsługi klientów w biurach

Długopis przyklejany może być leżący lub stojący i posiadać wkład olejowy.Taki przedmiot może być umieszczany jest na prostopadłościennej podstawie z przylepcem. Posiada wkład wymienny, więc jest to produkt wielokrotnego użytku. Doskonale sprawdza się w każdym biurze, na poczcie i w banku lub na recepcji. Dostępne są nowoczesne modele długopisów o eleganckim wyglądzie zaopatrzone w samoprzylepną podstawa w formie kulki zapewniającej możliwość obrotu. Występują modele długopisów przytwierdzane do podstawy metalowym łańcuszkiem kulkowym.

Reklamowe długopisy do biura pod nadruk

Przykładem praktycznego i efektownego długopisu do biura jest cienki, metalowy produkt z kolorową końcówką do ekranów dotykowych z mechanizmem twist. Takie produkty mogą posiadać wygrawerowane logo, być błyszczące z dwoma ringami umieszczonymi na górze z mechanizmem klikanym. Można wybrać do biura długopis automatyczny z wymiennym wkładem. Ciekawie wyglądające długopisy z kolorowym transparentnym korpusem cieszą się sporym zainteresowaniem wśród klientów, dodatkowo posiadają kolorową gumkę oraz błyszczący klip, końcówkę i przycisk. Dobrą promocją firmy są reklamowe długopisy pod nadruk z dodatkową funkcją latarki LED.

Długopisy do biura z wkładem żelowo-fluidowym

W niektórych biurach pracownicy korzystają z długopisów posiadających wymienny wkład z atramentem żelowo-fluidowym na bazie wody. Obudowa takiego produktu wykonana jest z półtransparentnego tworzywa, co zapewnia sprawdzanie stanu wkładu. Kulka z węglika wolframu jest bardzo twarda i odporna na uszkodzenia, co pozwala na zachowanie regularnego kształtu. Ponadto takie modele wyposażone są w profilowaną rękojeść z antypoślizgowymi żłobieniami ze skuwką a także klipsem w barwach tuszu. Popularny wśród pracowników biurowych jest długopis automatyczny z wymiennym wkładem zawierającym wodoodporny tusz, którego obudowa została zaprojektowana pod kątem ergonomii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj