Masz już wykształcenie średnie, ale zależy Ci na tym, by szybko zdobyć konkretny zawód i rozpocząć pracę zarobkową? Medyczna Szkoła Policealna to miejsce, w którym na pewno uda Ci się zdobyć wiedzę i umiejętności pomagające w znalezieniu dobrze płatnej pracy. Szczególnie polecamy Ci kierunki medyczne, ponieważ dobywając zawód związany z medycyną nigdy nie będziesz miał problemu ze znalezieniem zatrudnienia.

Kierunki medyczne w szkołach policealnych

Policealna szkoła zawodowa to idealne miejsce, żeby zdobyć wykształcenie w takich zawodach jak:

Technik dentystyczny

Absolwent jest przygotowany m.in. do wykonywania protez zębowych oraz aparatów ortodontycznych z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń i technologii zgodnie z projektem klinicznym oraz na podstawie wycisków wykonanych przez lekarza dentystę. Może pracować w laboratoriach lub pracowniach protetycznych albo otworzyć samodzielny zakład protetyczny.

Opiekun medyczny

Absolwent jest przygotowany do rozpoznawania problemów funkcjonalnych oraz potrzeb biologicznych i psychospołecznych osoby chorej i niesamodzielnej w różnym stopniu zaawansowania choroby i w różnym wieku oraz do świadczenia usług pielęgnacyjnych i opiekuńczych osobie chorej i niesamodzielnej.

Technik masażysta

Absolwent znajdzie zatrudnienie w szpitalach, przychodniach rehabilitacyjnych, sanatoriach, hospicjach, domach opieki oraz w klubach sportowych, ośrodkach SPA i WELNESS. Jest przygotowany do wykonywania masażu w celach terapeutycznych, wspomagających przebieg treningu a także u osób zdrowych w celu profilaktycznym i relaksacyjnym.

Protetyk słuchu

Absolwent znajdzie zatrudnienie w punktach protezowania słuchu, specjalistycznych przychodniach, ośrodkach klinicznych oraz ośrodkach rehabilitacji słuchu.
Jest przygotowany do wykonywania badań słuchu u dorosłych i dzieci, analizowania i oceniania wyników tych badań na potrzeby protezowania, dobierania i dopasowywania aparatów słuchowych oraz urządzeń wspomagających słyszenie.

Technik farmaceutyczny

Absolwent jest przygotowany do pracy jako współuczestnik w sporządzaniu, wytwarzaniu i wprowadzaniu do obrotu produktów leczniczych, suplementów diety i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego. Znajdzie zatrudnienie w aptekach ogólnodostępnych, aptekach szpitalnych, firmach i hurtowniach farmaceutycznych.

Zapisy on-line – szybkie, wygodne i bezpieczne!

Dołącz do nas. Zapisz się on-line na wybrany kierunek i wyślij formularz. To najszybsza i najbezpieczniejsza metoda. Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Plus Edukacja Centrum Kształcenia Sp. z o.o. do celów rekrutacji.

Medyczne Szkoły Policealne w Plus Edukacja!

Medyczne Szkoły Policealne w Plus Edukacja posiadają uprawnienia szkoły publicznej. Absolwent przystępuje do egzaminu zawodowego, organizowanego przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną, po jego zdaniu otrzymuje tytuł technika. Organizujemy egzaminy państwowe oraz wydajemy świadectwa i zaświadczenia na drukach Ministerstwa Edukacji Narodowej, które są honorowane przez wszystkie organy administracji państwowej oraz przedsiębiorców sektora prywatnego.

Dlaczego Warto nas wybrać?

  • zajęcia odbywają się w trybie zaocznym lub dziennym
  • każdy uczeń otrzymuje bezpłatnie legitymacje szkolną uprawniającą do zniżek MPK, PKP
  • praktyki zawodowe odbywają się u pracodawców, w znanych i renomowanych firmach
  • kończąc Szkołę, zyskujesz zawód cieszący się dużą popularnością na rynku pracy

Nasze oddziały

Plus Edukacja to oddziały w Poznaniu, Wrocławiu, Kaliszu i Obornikach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj